WPA / WPA2 Auditing Service

Discussion in 'Community Services' started by Mr. Penguin, 11 Apr 2013.

1. Goldhazee

Goldhazee Guest

Hocam ben profesyonel olarak 10 senedir SEO arama motoru optimizasyonu ile ilgileniyorum çok sayıda web sitem var. Bunlardan birisi de https://www.wifisifrekirici.com idi Hatta paylaşmıştım. Ayda 30.000-50.000 kişi giriyor neyse dün GPUHASH takımına özel bir mesaj attım :)

Code:
    Select All
    > Hi > First off all your service is awesome. > I am a search engine optimization master in Turkey and i have a web site which is https://www.wifisifrekirici.com/ > > This site is about wireless password cracking but in Turkish. > My web site's popular keywords are on the first in search results. > For examle: > > wifi şifre kırıcı (mean)-> wifi password cracker > wifi şifre kırma (mean)-> to crack wifi passwords > etc > I have 1000 hits per day. > I have 15 topics in my site about 1500 words per posts. > You can check my site from Semrush site with a free account. > > > I thought that if you get any backlink from my site, you will rank up in search results in which keyword you want to! > Do you want to get backlink from my site? > > I don't want any money but i sent 3 handshakes to your site and i have no more bitcoins for paying. Do you want to make a deal? > > This is handshakes that i want to get passwords! > > 8Rv6d7uQv7 > HuyRrDiMgv > XWXuUaX2L8 > > I only want to get that 3 passwords and can provide backlink for your gpuhash.me web site. > > For example i can give you backlink with this anchor text (online hash cracker) > > You can contact me from > [email protected] > and > from this contact form > https://www.wifisifrekirici.com/iletisim/ > > Thanks >
    Benim sitem onun sitesi ile %100 alakalı Türkçe bir site ama benim onlara bir kelime ile vereceğim backlink yani link onların sitesini o link vereceğim kelime aramasında yükseltir neyse hiç ümidim yoktu ve cevap geldi. Bu arada onlardan istediğim sadece 3 dosyanın şifresiydi.

Gelen cevap:

Code:
    Select All
    OK. Two other after backlinking (Online WPA/HASH cracker). If you place our banner on your website we could give you more passwords in the future. /gpuhash team
    Adam dediki sitene sadece backlink eklersen diğer 2 sini gönderirim., eğer banner logo eklersen yani gelecekte sana daha çok şifre veririz gibi bir cevap attı :D Bende direk link verip logo ekledim sonra 2 şifre daha attılar. kısacası 180 200 tl ücret ödemeden 3 şifre almış oldum üstelik sonra arada bir istekte bulunup yine ücretsiz şifre edinebileceğim. Tabi hergün şifre isteyemem adamlar bu birinemi satıyor diye şüpelenebilir ama 1 ayda en azından birkaç şifre istemem normaldir. Zaten aylık backlink fiyatlarıda o civara denk geliyor.

Öncelikle bu ikimiz için iyi bir anlaşma oldu. Artık sponsoru gibi birşeyim :D
    Ben reklamlar üzerinden gelir ediyordum ama bu harika bir haber oldu. Aslında adama daha çok yaradı. Mesela online hash cracker ve online wpa cracker gibi kelimelerde yükselecekler sitesine atıyorum 500 kişi girecekse 700 girecek yani daha fazla gelir elde edecekler.

Bu tarz backlink verecek siteler zordur. Benim site 1.5 senelik 15 konusu olan konu başı bazı konular 1000 1500 kelimeden oluşan harbi ciddi katkı yaratacak wikipedia tarzı sağlam bir site oldu :D Adam direk düşünmeden kabul etti :D

Ben zaten wps ve fluxion gibi yöntemlerde uzmanım ama zaten bunları bilenin başka birşeye ihtiyacı olmaz lakin wps kapalı cihazlarda ve fluxion kullanamadıgın durumlarda mesela atıyorum benim fethiyede kuzenler var mesela onlara oraya gitmeden yardımcı olabileme şansım doğdu :) 3 şifrede zor siksen kırılmaz ve tahmin ettiğim gibi tplink ise modm siksen kırılmaz. 8 karakter büyük küçük harf a dan zeye harfler ve rakam. Ben nette böyle bir şifre pakedi hiç görmedim. Zaten bulmak da imkansız gibi birşey Olanlar genelde hepsi büyük harf olanlardır.

TPlink şifreleri en zor olanlar diyebilirim. basit şifreli olanlarda denk gelior bazen ama genelde 10 şifrenin şifresi default ise en az 5-6sı böyle. En azından elde ettiğim tecrübe bu.

Dün bedavadan 3 şifreyi aldım.
    Hem adam hem benim için iyi bir anlaşma oldu.
    Bir sayı belirlemedik ama zor durumlarda istekte bulunurum heralde.

Dipnot ben 6 şifre gönderdim 6 sın kırmıştı 3ünü kendim elde ettim.
    Bu arada ben 1 haftadır wordlist topluyorum. Yerli yabancı sayısız kaynaktan wordlist topladım. Büyüklüğü 60-70 gb oldu ingilizce yabancı forumlardan. Kardeşimele ortak çalıştık oda bulmuş. Sonra 10 saat pc açık bırakmıştım. 1 şifrede öyle kırdım. Kayıtları tutumadım ne gelirse indirdim. Özellikle hashkiller forumunda liste paylaşılan postlar var. Aramaya wordlist yazsan çıkıyor zaten. İlk denediğim modemi kırdım böylece. Ancak uzun sürdü o arada hiç bir bok yapamadım pcde.. Şifre zordu hard rakamlı bişe büyük harf ilk kez wordlistle zor bişe kırdım.

Şu an antenin ve cihazın baktığı yönde 20 modem varsa 13-15 tanesini kırmış durumdayım zaten geri si çekmeyen sinyali çok zayıf olanlar.
    1 hafta olmadan 6 şifre elde ettim.
    Misssion completed

Baya mutluyum :)
    --- Double Post Merged, 4 Jun 2019, Original Post Date: 4 Jun 2019 ---
    Dipnot:
    If you place our banner on your website we could give you more passwords in the future.

Adam bir sayı vermedi ama zor durumlarda 1 ayda bir birkaç tane isterim diye tahmin ediyorum. Bu ay kotyayı doldurdumu düşünüyorum.
    Adamın kelimeleri kaydettim sitesini takip edeceğim kelimelerde yükseliş gösterirse istekleri arttırırz :D

• Wow Wow x 1
  2. kolala

kolala Active Member

Vay be neler olmuş öyle artık arada benide görürsün belki
    --- Double Post Merged, 4 Jun 2019 ---
    Gerçekten anlaşma yapmayı iyi akıl etmişsin kırılan şifreleri paylaşırsan belki bende tutar bide varsa promosyon kodu iste adamlardan verirler herhalde senin adına çok sevindim.İnşallah daha mutlu haberlerle dönersin grşrz bu arada bayramın kutlu olsun whatsapptan yazdım görmedin herhalde

• Wow Wow x 1
  3. Goldhazee

Goldhazee Guest

iyi bayramlar
    Merhaba bayram dolayısıyla çok nete bakamıyorum telefona da hala bakamadım diyebilirim.
    Link ücretleri bellidir aslında buna bağlı olarak bana 1 ayda 2-3 şifre çözse fazlasıyla yeterli.
    Zaten kendim ticaretini yapmıyorum çok zor durumlarda kullanabilirim. Sonuçta istismar etmek de istemem. Bulunduğum yerde %90 wifiler elimde. Taşınma olur özel durumlar olur kullanırız.
    Promosyon olarak hiç bir şey istemedim çünkü promosyonda bile % indirim sağlanıyor ve yine bir kısım para ödeniyor.

Ben o projeyi baya araştırıp yapmıştım ama hesaba katılmayan bir durum olmuştu. Acele yapımda hitlerin %80 telefondan geldiği gözümden kaçıştı. Bana 50.000 hit geliyorsa önce çıkan android uygulamalara 150.000 hit gidiyor. Ancak yinede geliri var o yüzden fazla ilgilenmiyorum uğraşmıyordum.

Yardım konusunda elimden geleni yaparım tabiki şu an fazla zorlamak istemiyorum. Sebebi yakında dolar 7-7.5 ları görecek ve bitcoin de artacaktır. Bu fırsatı; kırma işlerini sürekli yapan biri olmadığım için kaçırmak istemem. Gerçi fırsat diyorum ama banada maliyeti var sonuçta site sıra düşmesi hit azalması bana da olumsuz etki yaratıyor ama fazla değil tabiki.

Şöyle biraz zaman geçsin çok acil durumlarda kullanabilirim. ben bu adamın hashkiller forumunda offical konusuna baktım. 2015 yılında açılmış topik. Sana yemin ederim hatır gönülle şifre 1 tane ancak kırmıştır. 1 tane de kampanya yapmış. Hani diyorsun alt tarafı 1 şifre istese sürekli millete kırdırır ne kaybetçek ama maalsef yapmıyor. Hatta wpa kırma ile sayısız konu var o forumda yardım isteyen hiç yardım ettiklerini görmedim. Bu sebeple optimum kullanırsak mantıklı.

Gelişmeler böyle bugün bayram arkadaşlar filan var biraz PUBG girip takılırız
    Keyfim yerinde.
    Senin o çok iyi çeken kırılmış olsaydı ben kendimden bitane şifreyi göndermeyip seninkinin şifresini isterdik ama herşey kader kısmet.

Umarım sende en yakın zmanda sonuca ulaşırsın.
    Online hash crack deneme gerçekleştirirsen ins şansın yaver gider.

#2483 Goldhazee, 4 Jun 2019
    Last edited by a moderator: 4 Jun 2019
    • Like Like x 1
  4. kolala

kolala Active Member

Dostu
    dostum öncelikle çok tşk ederim yok zaten çok istemem belki taşınırsak iyi çeken bir WiFi olursa bir tane isterim onun haricinde optimum kullanmak tabiki daha mantıklı ayrıca bu projecide iyi akıl ettin.Senin işine yaradıktan sonra benim için sıkıntı yok.taşınıp taşınmayacağımız ancak bundan 2-3 ay sonra belli olacak o zamana kadar Allah Kerim.
    --- Double Post Merged, 4 Jun 2019, Original Post Date: 4 Jun 2019 ---
    Ayrıca şifrelerinin kırılmasına çok sevindim sonuçta benim ki cihaz almam gerek oda şu anda alamam fluxion üzerinde denemeye devam ediyorum ama mesafe uzak grşrz yazarsın yine
    Not pupg ye bende katılmak isterdim ama bizimde Bayram misafirler var o yüzden müsait değilim.Size iyi eğlenceler
    Birde kafama takıldı daha önce wordlist ile uğraşacaksam en iki ekran kartı lazım demiştin iki tane 1080 saniyede kaç şifre deniyor birde gpu hash me 12 ekran kartı kullanıyor demiştin modelleri neler cevaplarsan sevinirim

• Like Like x 1
  5. Goldhazee

Goldhazee Guest

Öncelikle şifre çözme gücü değişken bişey.
    Elinde 1 hash kodu varsa şifre dizini çok hızlı çözerken bir handhake cap dosyası normalde zor çözülüyor.
    1080 handshakeleri 400 KH/s ile çözüyor birkaç videoda denk gelmiştim. 400.000.000 demek bu.
    Şurda:
    https://www.youtube.com/watch?v=T4zYWEutumc
    Videonun başında dikkat edersen 370 - 380 ama -w 3 süz denemiş.

Ama handshake ile düz atıyorum md5 ile şifrelenmiş bir şifreçok fark ediyor. Böyle md5 bir şifreyi denerken 1000-1500 lere çıkılabiliyor.
    Tabi bunu izledim videolara göre söylüyorum.

Gpu hash markalar belli değil ama düşük hızda çalışıyor kartlar. Ana sayfada hızı yazıyor.
    Ancak onun wordlistesi çok etkili ve küçük dolayısıyla yüksek hıza ihtiyaçta duymuyor gerekte duymuyor.
    Pro arama yapmış birine baktım 10 saate yakın sürmüş.
    Yoğunluk olunca hızı arttırıyorlardır. Sonuçta ne kadar hız o kadar elektrik tüketimi.

Ancak bizler için atıyorum elinde 100 200 gb bir wordlist varsa bunları en hızlı taramak için iyi bir ekran kartına ihtiyacın var.
    Gpuhashteki basit liste sende olsa senin pcde hepsini gayet hızlı kırabilir.

-------------------

Senin yılmaz denen handshake araştırdım o cihaz TPlink.
    Tplink şifreleri genelde 6 karakter rakam büyük küçük alfabe okombinasyonu oluyor.
    Bunu çözmek benim pcde 50 sene :D 218 trilyon kombinasyonu var.
    Eğer böyle bir şifre varsa gpuhash çözemediyse boşuna uğraşma derim asla çözülmez.

Diğer yandan şöyle bir düşünce aklıma geliyor
    Belki gpuhash bulamadığı için 6 karakter büyük kücük harf sayı değildir ancak bu durumda gene o şifreyi çözemezsin.
    Sebebi şu o adam şifreyi değiştirdiği için kişisel bir şifre girmiş olabilir. İngilizce dürkçe bir kelime bile olabilir Bunu asla tahmin edemezsin.

Zaten bu wordlist olayında adam cihaza hiç şifre girmediyle cihazda stok şifresi varsa veya çok basit 8 haneli 9 haneli bir rakam girdiyse veya telefon numarası girdiyse bunlar gpuhash gibi sitelerde zaten çözülür biri ayıktı ve şifreyi değiştirdiyse herhangi birşey yapmış olabilir. Bunu asla bulamazsın.

SONUÇ:

gpuhash aradı bulamadı dersek be hala 6 karakter sayı büyük küçük harf ise;
    Kullanıcı şifreyi ayıkığ değiştirdiyse kişisel özel bişe koyduysa

iki ihtimaldede o mademi çözmen imkansız. Wordlist yöntemiyle o modemin gerçekten ve içten çözülmeyeceğini düşünüyorum. GPU hashi yeni tanısamda zor şifreleri çözen bir site ve çözebilse çözerdi diyorum.

Senin yapacağın bitcoin 45.000 tl iken bir dene derim.
    En azından zaten sen bilgisayarın ile okadar büyük listeleri tarama sansın yok.
    Denersin bulursa bulur bulmazsada en azından için rahatlar. O bulamadı ben nasıl bulim gibilerden :)

• Like Like x 1
  6. kolala

kolala Active Member

Öncelikle beklediğimden kısa olmuş saniyede 400kh inanılmaz bir hız değil mi dostum kırılan şifreleri atar mısın ?
    --- Double Post Merged, 5 Jun 2019, Original Post Date: 5 Jun 2019 ---
    Onlinehashcrack.com un fiyatı sabit 40 tl btcye göre değişmiyor ayrıca kırmak zor demişsinde fluxion la hiçbir şifreyi kırmak zor değil ki öyle değil mi ,?
    --- Double Post Merged, 5 Jun 2019 ---
    İnşallah 1-2 günü fluxionla kıracam ylmzblliyi ama şans lazım adam bağlanıyor fake ağıma mal mal hiçbir siteye girmiyor böyle saçmalık olur mu ?
    1080 de ne kadar sürüyor 8 haneli bir tplinki kırmak ? Birde dostum hani bana ağları nasıl birleştirebileceğimi öğrettecektin?

• Like Like x 1
  7. Goldhazee

Goldhazee Guest

Yani bence hızlı. Overclock yaparak bunu arttıra da bilirsin.

Zmg5G6fS tplink modem
    GiJn40xS tplink modem
    KRL84DNF3E (Zykel modemdi bu)
    3CaC8Ef33D574 buda zykel ben bunu 60-70 gb worlis ile kırdım.

Umarım bunlar tutar
    Cevabı yazarsın.
    Merakta bırakma hemen yaz.

Benim tplink modemlerin mac adresleri
    C4-71-54
    C0-25-E9

Senin yılmazın
    18:a6:f7

Benim kablosuz ag taramalarına baktım böyle mac adresli modem hiç yok
    Tutarsa efsane olur. Ama mac adreslerine göre farklı cihaz seninki.

Ağları birleştirmen için minimum 1500 2000 tl bütçe lazım.

Hocam benim bir sorum var sana. Sen 2ci el bir accespointi 100 tl alabilrisin al bir cihaz zaten bir ağın 35 mbit 30 mbit görüyorsun evinde kullan.
    Seni ben çözemediM :D Şifre kırdırmaktan bahsediyorsun 60 70 tl verceksin çözemesse para yancak. Elinde 2 tane wifi olmasa bu kadar bastıran anlarım ama cillop gibi netin var :D
    Neden zorluyorsun onu algılamaya çalışıyorum
    100 tl bir ikinci el accespoint alman işini çözer
    Macera arayısını çözmeye çalışıyorum :D

Belki çözdüğün 4 veya 8 mbit çıkacak vs..
    Tam olarak ne açıdan istediğini samimi bir şekilde yazarmısın :)

• Like Like x 1
  8. kolala

kolala Active Member

Valla şu anda deneme şansım yok çünkü evde değilim ama siteden doğrulama yapabilirim

• Like Like x 1
  9. Goldhazee

Goldhazee Guest

hangi siteden nasıl bir doğrulama :)
    banada öğret

• Like Like x 1
  10. kolala

kolala Active Member

Bende ağları birleştirmeyi bedava sanmıştım sadece idmde çalışacak bedava bir yöntem yok mu ?
    gpu hash me hani parolanın doğru olup olmadığını kontrol ediyorsun ya

• Like Like x 1
  11. Goldhazee

Goldhazee Guest

Bilmiyorumda dene bakalım yazarsın.
    Sen benim sorumu cevapla:)

Kullandın netten adam mı şüpeleniyor?
    Yoksa sen 100 lira verip cihaz alabilirsin aklıma bu geldi.
    Ücretsiz yöntem bilmiyorum maalesef
    Sen neasıl bir dosya çekecen öyl neti birleştirip çokmu büyük

• Like Like x 1
  12. kolala

kolala Active Member

Ne cihazı eve dağıtmak için mi ?

• Like Like x 1
  13. Goldhazee

Goldhazee Guest

2 neti birşleştirmek istesen bile 2 netin iyi çekmesi lazım birinin 4 b
    Access point daha önceki mesjalarıma bak hepsiburada linki vermiştim.

• Like Like x 1
  14. kolala

kolala Active Member

Bilalyilmaza mi diyon şüpheleniyor diye ?

• Like Like x 1
  15. Goldhazee

Goldhazee Guest

Böyle bir durum yoksa al cihaz dagıt eve bak keyfine. Risk alıp kırdırma sitelerine para kaptırma eger paran sınırlı ise bunu kastetttim.
    60 70 verip hiçbişe alamama sansın varken 100 verip evde 30 mbit net kullanma sansın var bunu anlatmak istedim.
    Böyle bir durum varken biri bir net için neden bukadar kafa yorar anlamak istedim.
    Net kötü olsa tamam derimde pingide iyi hatta 2 net vardı demi sende.
    Eğer para sorunu yoksa kırdır para harca ama sınırlı öğrenci ise cihaz al keyfine bak :D

Sanırım sende o cihaz takıntı yarattı
    :D

• Like Like x 1
  16. kolala

kolala Active Member

Va
    vallahi haklısın biraz takıntılıyım.sana hepsini anlatayım.
    Ben aslen muşluyum vanlıyım dedim ama değilim şu an merkezde kaldığımız ev küçük bir ev bilgisayarda abimin pcsi seneye hazirlik ogrencisi olarak ben ve ablam kalacaz ama belki seneye daha merkezi bir yerde bir ev tutarız o belli degil
    Seneye pc gidecek yani o yüzden birde bizimkiler kızar diye cihaz almaktan cekiniyorum ama alacam yüz lira hicbir sey
    Birde eğer taşınırsak daha iyi çeken wifiler olacak kuşkusuz onlardan birini kıracam inşallah ama pc olmadan pek mümkün değil bütün mesele bu işte wifinin sahibine gelince zaten bir iki kez şüphelenip şifreyi değiştirdiler ama wps açık olduğu için direk aldım sifreyi
    Dostum ordamısın sana yalan söylediğime kızdın mi ?

• Like Like x 1
  17. Goldhazee

Goldhazee Guest

Yok oyundaydım şimdi gördüm
    Anladım tahmin etiğim gibiymiş. O kişi şifreyi değiştirdi ama sen wpsden aldın yarın öbür gün bişe olur diye fazla yüksenmek kullanmak istemiyorsun. Alternatif net olsa iyi olur diyorsun anladım.
    Yok be takmadım. Sanal alem burası bilgileri vermemende sorun görmüyorum.

Ben zaten sana dah önce de bunu söyldim ben genelde çok fala indirme yapan biri değilim. Hangi neti kırarsan kır deli gibi indirme yapıp flm izledikten sonra herkes şüpelenir :D Ha şüpelenmeyecekler vardır ayrı. çok az kullanan 1 kişinin kullandığı bir wifi olur belki ama genelde huylanılır :D

Seni anlıyorum. Aklıma gelen diğer internet için bir cihaz alabilirsin diğerinde sorun yoksa 2ci çok kullandın dedin yada bu neti kırmak için bedel ödersin kırma sitelerinde denersin.

Sanırım sen çok indirme yapıyorsun ne indirion bukadar :D
    Normal kullanmadığın belli :D

• Like Like x 1
  18. kolala

kolala Active Member

Yok ya normal indirme yapıyorum önceki mesajımı bir daha oku istersen genelde film ders notu filan indiriyorum bide kaç gb kotaları varsa bir türlü dolmuyor

• Like Like x 1
  19. Goldhazee

Goldhazee Guest

Umarım hersey yolunda gider sen dikkat et gene.
    Ben iraz oyundayım gene paslasırız.

• Wow Wow x 1
  20. kolala

kolala Active Member

Bide şey dedin ya bilalyilmaz 4 mbit çıkabilir diye geçen sene wps kilidi açıktı ordan kırmıştım gayet hızlıydı belki biliyorsundur sonra tp link cihazlara güncelleme getirip wpa 'yi kapattı yani onun için kırmak istiyorum
    Bide şey dedin ya bilalyilmaz 4 mbit çıkabilir diye geçen sene wps kilidi açıktı ordan kırmıştım gayet hızlıydı belki biliyorsundur sonra tp link cihazlara güncelleme getirip wps 'yi kapattı yani onun için kırmak istiyorum
    Bide şey diyelim acces pinti aldım bir diş çeken wifide çalışır mı çünkü wifi çubuğu olmadan 35 mbitlik ancak bir diş çekiyor onerdigin cihaz bu acidan sıkıntı cikarir mi ?

• Like Like x 1

Share This Page

Loading...